Pozastaveno od 1.11. do doby neurčité
           

Září 2010

neúspěch

6. září 2010 v 18:40
Tak jak koukám, úspěch jsem nesklidila. Ze všech bývalých SB se mi ozvalo jen jedno což mě mrzí, ale co už. Najdu si snad nové. Když už nevím co napsat tak aspoň shrnu dnešní den.

Bohužel jsem část dne strávila ve škole. Ještě že mám školu jen 3 dny v týdnu :-D Každopádně dnes to uteklo rychle. první hodina čeština a hned diktát, matematika byla dost nudná, psali jsme plán učiva který nikdo nepobíral proč je napsané tak složitě :-D Pak byla angličtina což byla úplná katastrofa..připadalo mi to jak v 7.třídě na ZŠ...opakovali jsme present perfect, ale nejvíc mě pobavilo present continuous a simple present :-D Ale tak asi se to musí zopakovat no :-D pak jsem měla 2 hodiny ošetřovatelství což bylo docela v pohodě, pak zase angličtina ale konverzace a jako téma jsme měli Curriculum Vitae. Takže hned první úkol abych si vypracovala vlastní životopis :-) No a nakonec byla psychologie cvičení, docela pohoda.
No a když už konečně ten den ve škole skončil tak jsem šla konečně domů kde mě nečekalo nic zajímavého :-D 

Tak jsem něco napsala i když si to asi nikdo nepřečte, ale píšu to hlavně pro sebe :-)

COMEBACK?

4. září 2010 v 12:45
Po 10 měsících, kdy tenhle blog nebyl aktivní uvažuju o comebacku. Ale problém je, že nevím o čem psát. Samozřejmě, že za těch 10 měsíců co jsem tu nebyla se stalo mnoho věcí o které bych se ráda podělila ovšem nejsem si jistá jestli by to někoho zajímalo. 

Takže se ptám vás! Co byste na mém blogu uvítali za články? Co by vás zajímalo? Chápu, je to můj blog a měla bych tu psát co napadne , ale jen tak pro inspiraci bych uvítala vaše názory :-)

Také přemýšlím o změně designu, ale moc se mi do toho nechce :D Takže uvidím ještě.

A poslední poznámka...za těch 10 měsíců jsem ztratila všechny SB a ráda bych uvítala, kdyby se mi tu někdo zapsal. Nebojte vaše blogy budu kontrolovat co nejčastěji to půjde :)